چرا موسسه‌ حرف آخر بهترین راه حل کنکور است؟

دانش آموزان کنکوری هرساله با وجود زحمات طولانی، غالبا در سر جلسه کنکور دچار استرس و هیجان زیادی می شوند. اما دشوار چیست؟


سلب مسئولیت: تحریریه ی زومیت در تمهید این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.


پسردایی ام سالِ کنکور را با نفس نفس زدن و هزار بغرنج و ناامیدی از سر می گذراند. اشتباه نکنید پسردایی ام اصلاً از آن دانش آموزانی نبود که درس هایش را نخواند و برای آینده ی زندگیش نقشه نداشته باشد و بدتر از همه ی این ها پشتکار و سعی لازم را برای رسیدن بوسیله اهداف را دارا نباشد، ولی باز هم با وجود تمام جدیت هایش ملالت به او هجوم آورده بود.


وقتی از او می پرسیدم مشکل کجاست؟ می گفت: «همه ی مشکلِ غلام با کنکور زمانِ کمشه، قانون مجمع عمراً بتونم همه تستارو بزنم».

بخوانید در مورد : کنکور ۱۴۰۰ فقط در ۴ ماه با حرف آخر

این قضیه باعث شد فقط دو ماه مانده بوسیله کنکور، درس خواندن را رها کند، من آن روز هم ادیب بودم و موسسه ی حرف آخر را می شناختم، همین شد که موسسه ی حرف آخر را به او پیشنهاد دادم.


اما چرا؟


حرف آخر


 موسسه ی حرف آخر به شما عنصر حیات بخش زمان را کادو می بطی ء

حالا کنکور نسبت به سال های قبل یک تفاوت بزرگ دارد. اگر خوب یادتان باشد، سال های پیش هرکسی که قدری تلاش می کرد، زمان می گذاشت و خوب تحصیل هایش را می خواند و از نوبت خوبش دبیرهای نیکوکاری هم گیرش می آمد، می توانست به فراغت در کنکور موفق شود، شاید به رتبه های تک رقمی نمی رسید، اما ضابطه از دانشگاه های بد بی آرامی در نمی آورد.


اما حالا شیوه ی مواجه شدن دانش آموزان با کنکور به کلی عوض شده، افرادی که هر ساله در کنکور شرکت می کنند به یک میلیون نفر رسیده اند. درون چنین رقابت تنگاتنگی، درون حالی که همگی به کتاب های کمک آموزشی گوناگون، و اساتید مختلف، و همه ی امکانات دیگر دسترسی دارند، قطعاً ملاک برتری فقط آموختن اطلاعات نیست؛ حالا جنگ بر سرِ زمانِ کمینه رطوبت ست که یک فرد می تواند از اطلاعاتش برای حل پرسیدن ها استفاده یواش. همین جریان ی کلیدی بود که پسردایی مرا کلافه کرده وجود در مقابل نمی توانست از پس همه ی آن تست ها بربیاید، درون صورتی که نهایت تلاشش را می کرد.


حرف آخر


در عوض موسسه ی حرف آخر به او چه چیزی هدیه داد؟ یک سری شیوه ها و اصول که او می توانست با استفاده از آن ها در زمانش صرفه جویی متناسب ملاحظه ای بکند و سریعاً پس از سوالی به سراغ پرسیدن مربوط باینده برود.


قاعده ها و اصول موسسه ی حرف آخر در مواجهه با کنکور چیست؟

خیلی جالب است بدانید موسسه ی حرف آخر تازه داخل سال ۱۳۹۰ بود که کارش را تو محیط آموزشی کنکور آغاز کرد. پس باید پرسید چه نعوظ توانست در کم پر حرارت از یک دهه یکی از بهترین موسسه های آموزش کنکور داخل کشور شود؟


این جمله ی معروف را به یاد دارید که می گوید: «دو راه بخاطر توفیق وجود دارد؛ یا مقدماتی باش، یا بهترین». موسسه ی حرف آخر اولین موسسه ای بود که از روش های آموزشی نوین، آن هم به بهترین شکل امکان پذیر در کشور (نظیر آموزش با پویانمایی به جای حفظ کردن متن، آموختن کنار اساس نقشه ی راه، استفاده از روش های سریع محاسبانی و...) استفاده کرد.


مزایای موسسه ی حرف آخر بسیار متجاوز هستند مثلاً بخاطر هردو قسمت قسمت کردن بصیرت آموزان تزیین قدیم و تزیین جدید بوسیله نعوظ کامل مطالب آموزشی مدون گشته است و هیچگاه کمبودی نیست.


خب بیایید این این روش های نوین را با یک دیگر بررسی کنیم بجهت ممکن است اسم آن ها زیاد گویای عملکرد های اصلی گیرایی نباشد.


استفاده از روش های تند محاسباتی در موسسه ی حرف آخر

فرزند خریدار مال دزدی ام تعریف می کرد که وقتی می خواست تست های ریاضی و فیزیک را حل کند، تا اینکه چنانچه سامان احصائیه مهندسی داشت، به مشکل می خورد، دشوار این نبود که او نمی توانست به سریع ترین شکل ممکن محاسبات ذهنی مورد نیازش را انجام دهد؛ مشکل این حیات که بخاطر رسیدن بوسیله جواب حتماً باید به یک سری فرایند وقت گیر موصل می شد که انجام یک بوسیله یک آن ها وقت گیر بود و هیچگاه کارش غصه نمی شد کرد.


موسسه ی حرف آخر این گونه ارتکاب نمی کند، در موسسه ی حرف آخر، شما از شر فرایندهای محاسبانی مرحله به مرحله ی طولانی مایه تسلی می شوید، به جای آن به شما چندین میان کنار و قانونِ ریاضیاتیِ کلی داده می شود که می توانید با استفاده از آن ها در زمانی بیش بسیار کمینه خیس مسائلِ محاسباتی را حل کنید.


شما در محصولات حرف آخر با پدیده ای دامن عنوان الگوها مواجه می شوید، برای هر درسی اساتیدی مجرب دارد که خود این الگوها را برای هر مبحث در تدریس هایی بی قراری چون شیمی و ریاضی و فیزیک و... طراحی کرده و بوسیله شما تدریس می کند. مثلاً شاید شوکه شوید که بدانید حکیم شیروانی کامل مسائل شیمی را با سه الگو تدریس می کند.


پویانمایی همراه با موسسه ی حرف آخر

اما حتماً می دانید نبوغ اوج در ریاضیات بخاطر حل مسائل محاسباتی به تنهایی بخاطر موفقیت داخل کنکور کافی نیست، شما ابتدا باید به خوبی آن چه را که فراغت است داخل موردش سوال شود، دریافتن و تحلیل کنید تا تو حافظه ی بلند مدت تان جای گیر شود، مخصوصاً اگر دانش آموزی باشید که سودای پزشک شدن را در سر می پروراند.


موسسه ی حرف آخر برای این قبیل معرفت آموزان هم برنامه هایی تمهید دیده، مثلاً شما برای شناخت ساختمان پیچیده و ظریف چشم انسان، می توانید از مدل های سه بعدی پویانمایی شده استفاده کنید و آن را جزء به جزء آموزش ببینید.


نقشه ی راه موسسه ی حرف آخر

آماده شدن برای کنکور تیمار مستقر مانند یک سفر مملو طلاتم و کامل ست، کنکور خواندن تنها خواندن یک سری مفاهیم و سپس پس اعطا کردن آن ها نیست، نه کنکور خواندن کاملاً بوسیله یک سبک عمر تبدیل شده، در این گونه شما با پیچیدگی های مختلفی از وجود خودتان مواجه خواهید شد، محدودیت ها و شگفتی های حافظه و بدن تان بخاطر شما آشکار می شود. حالا چنانچه برای این تحولات تو سطر رسیدن بوسیله موفقیت در کنکور برنامه ای نداشته باشید، و ندانید چه زمانی باید چه کارگر را انجام دهید، چه زمانی از روز چه درسی را چگونه و چند ساعت بخوانید، مقدور است از پا در بیایید.


تو موسسه حرف آخر مشاوران مجربی وجود دارند که می توانند به راحتی برای شما یک اطلس ی راه کامل تدارک ببینند و فکر کردن شما را از تمام این مسائل مایه تسلی کنند.


 چگونه از خدمات موسسه ی حرف آخر استفاده کنیم؟

شما می توانید از طریق سایت حرف آخر، تو هر نقطه ای از ناحیه که باشید، از محصولات آن بهره مند شوید.

/ 0 نظر / 36 بازدید