لذت یادگیری آسان و سریع با موسسه حرف اخر

یادگیری سریع و آسان به کمک موسسه حرف آخر

این روزها بحث یادگیری در این وضع کرونا بشدت بحث برانگیز و برای تمام افراد نگران کننده شده.

اما دوره های آنلاین و ارتباط اساتید خیلی مد شده و حتی موسسه های فروش محصولات آموزشی خیلی بیشتر دیده شدن.

حالا ما در مورد معتبرترین موسسه میخوایم حرف بزنیم که در بین دانش آموزش ها در تمام مقاطع تحصیلی، کنکوریها، دانشجو ها در تمام مقاطع تحصیلی از کاردانی تا کارشناسی ارشد رضایت زیادی از محصولات آموزشی این موسسه داشتن.

رضایت به یادگیری و گرفتن رتبه خوب نیاز به آموزشهای خوب در کنار پشت کار و تمرین زیاد شما میتونه نتیجه عالی برای شما بدست بیاره و بهتره ادامه مقاله رو بخونید تا با این موسسه بیشتر آشنا بشید.

بزرگترین ماراتن علمی کشور یا کنکور که هر منزل و خانواده ای جو آن را به خود گرفته یا به خود خواهد گرفت. اما برای موفقیت آسان تر در این ماراتن نیاز به ابزار خاصی است که مسیر را برای داوطلب ساده و هموار کنند. این ابزار همان منابع کنکور هستند که به صورت کلی از کلاس های خصوصی، کتاب های کمک آموزشی و موسسات نشر دیجیتال تشکیل شده اند. امروز در یک گزارش خبری به معرفی یکی از موسسات نشر دیجیتال خواهیم پرداخت که نام آن را ممکن است از رسانه های ملی شنیده باشید. تنها موسسه نشر دیجیتال در ایران که برای اولین بار آموزش شهودی را وارد ایران کرد و از موسسات بین المللی از جمله یونسکو و دانشگاه های فرانسه و مالزی مدارک معتبر دریافت کرده است.

موسسه حرف آخر با مدیریت مهندس منتظری که از برترین مدرسان ریاضی در کنکور ایران نیز می‌باشد از سال 90 فعالیت خود را با تدریس درس ریاضی به عنوان اولین درس شروع نمود. استاد منتظری با تجربه 30 ساله در زمینه آموزش ریاضی کل ریاضیات را به صورت شهودی تبدیل کرده و مشغول به آموزش آن بود. رفته رفته تدریس این موسسه گسترده شده و برای سایر دروس نیز این روش استفاده شد تا اینکه در سال 1398 این موسسه با 51 رتبه برتر کنکور به پربازده ترین موسسه آموزشی تبدیل شد. سبک آموزشی این موسسه کاملا متفاوت با هر سبکی است که تا کنون مشاهده نموده اید و مسیر آموزش را ده ها مرتبه با روش های خود برای داوطلببین کنکور ساده تر کرده است. برای آشنایی با این موسسه و رتبه برترهای آن می‌توانید از طریق وب سایت این مجموعه اقدام کنید.

درک آسان مفاهیم با انیمیشن های زیست حرف آخر

اما اندکی در مورد تدریس در این موسسه توضیح دهیم که چرا با تمامی تدریس هایی که تا کنون دیده اید متفاوت است؟ دلیل این امر به دلیل پویا نمایی آموزش است. پویا نمایی یعنی آموزش شهودی. بارها برای خود شما پیش آمده است فیلم یا سریالی که سال ها پیش تماشا کرده اید هنوز هم به یاد دارید اما کتابی که هفته پیش خوانده اید از ذهنتان کم رنگ شده است. این تفاوت به دلیل درگیر کردن حافظه شهودی شما یا نیمکره راست مغز به هنگام تماشای فیلم است که بدون تلاش برای به خاطر سپردن آن وارد ذهنتان شده و ماندگار می‌شود. حال این موضوع وارد آموزش شده است و در تدریس حرف آخر به کار گرفته شده است. تمامی دروس حتی درسی مانند دین و زندگی که با انیمیشن تمامی یک مبحث را آموزش می‌دهد.

02on_harfeakhar-1.jpg

اوج شهودی سازی را در درس زیست شناسی می‌توان مشاهده کرد. در یک مثال ساده مطلب را خواهیم رساند. درس زیست گسترده ترین درس کنکور رشته تجربی است. برای مبحثی مانند قلب داوطلب فقط با یک تصویر و متن کتاب درسی مواجه است و درک موضوع برای او به شدت دشوار است و ناچار به حفظ کردن خواهد شد. اما در این موسسه برای مبحث قلب داوطلب با یک انیمیشن وارد قلب خواهد شد و تمامی اجزای آن را به صورت شهودی مشاهده می‌کند و با عملکرد آن ها اشنا می‌شود. این بار دیگر نیازی به حفظ کردن نیست چرا که داوطلب می‌تواند مطلب را درک کند و یادگیری برای او آسان خواهد شد. شما نیز تا نحوه تدریس را مشاهده نکنید ممکن است درک این نوشته ها برایتان دشوار باشد پس پیشنهاد می‌کنیم از طریق صفحه زیست حرف اخر تدریس های رایگان این درس را در هر سطحی که هستید مشاهده کنید.

به همین دلیل هستش که تجربه جدیدترین سبک آموزش کنکور با حرف آخر برای شما میتونه لذت بخش باشه.

شاهکار دانش آموزان حرف آخری در دینی کنکور 98

چنین تدریسی برای مدرسی به دلیل عدم آشنایی با نرم افزار های موشن گرافی و همچنین وقت گیر بودن و نیاز به هزینه زیاد امکان پذیر نباشد. اما تک تک اساتید حرف آخر دوره های زیادی را جهت آموزش کار با نرم افزار های انیمیشن سازی گذرانده اند و جالب است بدانید برای درسی مانند دین و زندگی ساخت انیمیشن ها توسط مدرس این درس یعنی علیرضا یوسفیان پور حدود 1 سال زمان برده است. و نتیجه آن هم تدریس درس حفظی مانند دین و زندگی شده است که با این روش ها داوطلب حتی یک کلمه را نیز حفظ نخواهد کرد و بازدهی آن هم 15 نفر دانش آموزان این موسسه است که در سال 98 موفق به کسب درصد 100 در این درس شدند. اکنون به زیست فکر کنید که ساخت انیمیشن برای چنین درس گسترده ای چه قدر زمان بر بوده است.

g3h0_harfeakhar-2.jpg

اما در درس شیمی این مجموعه که یکی از توانا ترین مدرسین کشور نه تنها در حوزه کنکور بلکه در حوزه آموزش دانشگاهی نیز تجربه فراوان دارد و جزو هیئت علمی یکی از دانشگاه های معتبر در ایران است. استاد غلامحسین شیروانی که با ایده های شگفت انگیز خود درس شیمی را برای داوطلب راحت تر از آب خوردن کردن کرده است. جالب است بدانید کل مسائل شیمی کنکور که حدود 17 تست از 35 تست شیمی کنکور را به خود اختصاص می‌دهد استاد شیروانی فقط با 3 الگو که مدت زمان آموزش آن ها 3 ساعت طول می‌کشد آموزش داده اند. برای آشنایی بیشتر با این استاد و مشاهده رزومه می‌توانید از طریق صفحه استاد شیروانی شیمی اقدام کنید.

حرف آخر برای اطمینان دادن به مخاطبان 20 درصد پروژه 6040 را به صورت کاملا رایگان (شامل 40 تست قطعی کنکور و 30 ساعت آموزش همه دروس) در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد که می‌توانید از طریق تماس با مشاورین مجموعه آقای شایان مامندی، خانم حدیث قمری و خانم مریم فرزی یا ارسال عدد 5 به سامانه پیامکی موسسه 10002907 دریافت نمایید.

021-66576182

021-66576371

021-66566623

سایت مرکزی حرف آخر : https://harfeakharpub.com

/ 0 نظر / 63 بازدید