۱۰ فیلم برتر سال ۲۰۱۹

هر سال یکی از همکاران و آشنایان به من خواهند گفت: "این فقط یک سال خوب برای فیلم نبود" و من همیشه پاسخ می‌دهم: " امسال سال خوبی برای فیلم بود! او می‌گوید: " همیشه فیلم‌های فوق‌العاده‌ای وجود دارند، چون هنوز فیلم سازان وجود دارند که معتقدند بیشتر محیط را تشکیل می‌دهند. به طور خاص، چگونگی تلاش بیشتر ما برای دیدن فیلم روی صفحه بزرگ، فیلم سازان بوم که در مورد هنر خود جدی هستند - و می‌خواهند در آن کار کنند، چقدر تلاش می‌کنند؟ آن نمایش به آشکار شدن ادامه خواهد داد. اما در حال حاضر ۱۰ فیلم - به اضافه یک چنگال بسیار شرافتمندانه - که به ما یادآوری می‌کند که چه فیلم‌ها، در بهترین حالت، می‌توانند به این معنا باشند.

مقاله ما را برای راهنمایی دانلود فیلم جدید کامل مطالعه کنید.

در مقاله های بعدی نیز برترین اخبار فیلم و سریال را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

10 - فیلم هاستلرز Hustlers

دو رقصنده خارجی (کنستانس وو و جنیفر لوپز) هر دو مادر مجردی که بعد از تصادف سال ۲۰۰۸ نیاز به تامین خانواده‌هایشان داشتند، یک طرح بسیار غیر قانونی برای جذابیت وال استریت در خارج از پول خود ایجاد کردند." Hustlers Scafaria " (Lorene Scafaria)، کارگردان فیلم" lively Scafaria " (Lorene Scafaria s)، هم چنین یادآور این نکته است که اغلب زنان و فرزندان آن‌ها - که بیشتر زمانی که یک سیستم اقتصادی که عمدتاً توسط مردان از بین می‌رود، رنج می‌برند. وقتی که این کار سخت و دشوار می‌شود، سخت است … عجله کن.


9- یک روز زیبا در محله A Beautiful Day in the Neighborhood

فیلم زیبای ساخته‌شده از Marielle Heller یک فیلم است که در فیلم "فرد راجرز" میزبان فیلم کودکان جشن گرفته می‌شود. در عوض، او ایده‌های خود را در عمل نشان می‌دهد، و داستان یک دوستی غیر محتمل بین آقای راجرز (تام هنکس) و یک روزنامه‌نگار ترش (متیو Rhys) را با مشکلات عصبانیت تجزیه می‌کند. Rogers همه درباره مهربانی بود، اما فیلم هلر یکی دیگر از اصول او را برجسته می‌کند: ما باید به خودمان اجازه بدهیم که همه چیز را برای ایجاد صلح با چیزهایی که تهدید می‌کنند ما را از هم جدا کند، احساس کنیم.


8- دولمیته نام من است Dolemite Is My Name

ادی مورفی در نقش ردی ری مور ، مجری واقعی زندگی که در یک فیلم فوق العاده کم بودجه سال 1975 سرمایه گذاری کرده و از آن ستاره ای بازی کرده است - با یک عجله شونده شل و ول به نام Dolemite بازی می کند - که هم به عنوان یک ضربه تبدیل شد و هم افسانه. این فیلم به کارگردانی کریگ Brewer ، در مورد جاه طلبی است که پرواز را در برابر همه شانس ها انجام دهد. این همچنین شادی خالص است ، و همانطور که خود دولتم به شما می گوید ، شما هرگز آن را از رختخواب بیرون نمی کشید.


7- چاقوها بیرون Knives Out

گروه موسیقی مجموعه کارگردانان ریان جانسون - درباره خانواده ای که بر سر اراده یک نویسنده رمز و راز خارج از کشور می جنگد - به زیبایی ساخته شده است که با یک فلاش می لرزد. آنا دو آرماس به عنوان زن جوان ، پرستاری که به نظر می رسد مهاجر است ، در قلب این فتنه عملکرد فوق العاده ای به نمایش می گذارد. تماشای این فیلم با شکوه لایه باز بسیار جالب است ، اما کاملاً در دوران ما قرار گرفته است. ما یکدیگر را می کشیم ، اما با چیزی که بر خلاف مهربانی است.


6- انگل Parasite

هیجان انگیز کمدی سیاه ، کارگردان کره ای ، بونگ جون هو ، در مورد یک خانواده فقیر که راه خود را به یک خانواده پوسته فوقانی می انداختند ، به طرز ماهرانه ای نارضایتی بین دارایی ها و دارایی ها را بررسی می کند. بشریت عمیق آن حتی جالب تر است: هر دو کلاهبردار و کلاهبردار همدلی ما را به دست می آورند. امروز انگل پاسخ خط مشهور فیلمساز ژان رنوار است ، "نکته جالب در مورد زندگی این است: همه دلایل خود را دارند."


5- زنان کوچک Little Women

اقتباسی کاملاً زنده از گرتا گرویگ از رمان همیشه سبز همیشه 150 ساله لوئیز می آلکات - با بازی در نقش سائویرس رونان به عنوان جبهه جاه طلب و پر جنب و جوش جو - روح و قلب این کتاب را ضبط می کند. دلیل این که هنوز عقاید آلکات طنین انداز است ، کاهش می یابد: او می دانست که چطور احساس می کند تمایل به چیز دیگری است ، حتی اگر مطمئن نیستید که این چیز دیگری چیست.


4- داستان ازدواج Marriage Story

آدام درایور و اسکارلت جوهانسون ، هر دو حیرت انگیز ، در بین شکسته شدن به عنوان یک زوج متاهل ستاره می شوند: به وحشت آنها و ما ، اولین تقسیم دوستانه آنها به یک هیولا تبدیل می شود که هیچ تصوری از اینکه قادر به ایجاد آن نیستند. این فیلم پرتحرک عاطفی نوح بومباخ است ، تصدیقی که به خطر می اندازد مزاحمتی نیست که زندگی را از بین ببرد. آنها چیزهایی هستند که روی آن ساخته شده اند


3- روزی روزگاری ... در هالیوود Once Upon a Time…in Hollywood

کوئنتین تارانتینو خیالی را جنجالی می کند که در آن شارون تیت - بازیگری که در سال 1969 توسط اعضای خانواده مانسون به قتل رسیده است - به پایان می رسد شادتر و به پایان می رسد. مارگوت رابی در نقش کوچک اما قدرتمند تیت را بازی می کند. او روحیه حامی هالیوود در اواخر دهه 1960 است که در آن بازیگر پیشکسوت (لئوناردو دی کاپریو) و شیرین کاری او و دوست داشتنی او (برد پیت) برای یافتن جایگاه خود تلاش می کنند. این تصویر دل انگیز ترین تارانتینو است ، پر از حساسیت به یک هالیوود گمشده ، و دوران از دست رفته فیلم سازی.


2- مرد ایرلندی The Irishman

دنیا به یک فیلم تبهکار دیگر نیازی ندارد، حتی یکی هم از مارتین اسکورسیزی - یا شاید قبل از این ایرلندی فکر می‌کردی. داستان "mobster hour" (Frank Sheeran) (Frank Sheeran) (Frank Sheeran)، که ادعا می‌کند جیمی Hoffa (آل پاچینو) را به قتل رساند (یک آل پاچینو فوق‌العاده)، رئیس‌جمهور سابق teamsters که در سال ۱۹۷۵ ناپدید شد. این ایرلندی، تقریباً دو سوم اول خود، بسیار سرگرم‌کننده است. سپس به چیزی بسیار پیچیده‌تر تبدیل می‌شود. این یک حماسه غم‌انگیز است.


1- درد و افتخار Pain & Glory

در هر زندگی ، فقط زمان زیادی برای انجام همه کارهایی که می خواهیم و باید انجام دهیم وجود دارد. در فیلم Pedro Almódovar's Pain & Glory ، آنتونیو باندراس به عنوان یک فیلمساز 60 ساله سابق سالوادور ملو ، یک فیلم زندگی 60 ساله را ارائه می دهد - کم و بیش ایستادگی برای خود آلدووار - که در آن حد از شدت درد جسمی برخوردار است و نمی تواند مطمئن باشد که آیا او هرگز خواهد بود. دوباره کار کن. از این بدتر ، رنج های وی آنقدر شدید است که شاید به او اهمیت ندهد. به جای زندگی پس از مرگ ، او در حال حل و فصل برای مرگ قبل از مرگ است ، مرخصی زودرس که خیانت فقط به هدایای او نیست ، بلکه از زمان روی زمین به هر یک از ما داده می شود. اما نمایش سالگرد یکی از فیلمهای قدیمی اش زنجیره ای از وقایع را به وجود می آورد که همه چیز را تغییر می دهد: عشق گمشده دوباره به نظر می رسد که گویی از یک رویا ساخته شده است ، و سایر قسمت های گذشته او - به ویژه خاطرات مادرش - به عنوان یک زن جوان بازی می کند. پنلوپه کروز درخشان — در یک مونولوگ داخلی شاد و خالی از سکنه قرار می گیرد که می خواهد از طریق هنر او به صورت بصری مورد کاوش قرار گیرد. Pain & Glory ممکن است پرتحرک ترین و پرتحرک ترین فیلم Almódovar ، پانورامایی از رنگهای پر جنب و جوش رنگ و حتی احساسات شدیدتر باشد - و یک سرود به اسرارآمیز هرچه که هست - این است که هر یک از ما را در سالها ، ماهها یا ماه ادامه می دهد. روزها قبل از اینکه بدن ما به ما خیانت کند.

منبع : time

/ 0 نظر / 48 بازدید